Blog

Wzmocnij paznokcie, czyli o odżywkach Diadem Cosmetics

Przychodzi czas, kiedy trzeba rozstać się z żelowymi paznokciami i malowaniem lakierem hybrydowym… Zdarza się również, że na skutek osłabienia organizmu, braku żelaza lub witamin, paznokcie stają się cienkie, łamliwe i rozdwajają się. Niezbędna wtedy będzie dobrze dobrana odżywka, która nie tylko je wzmocni i nawilży, ale może być również stosowana samoistnie, dodając im blasku. Jakie odżywki do paznokci oferuje DIADEM COSMETICS? 

Makijażowe tricki z Diadem Cosmetics

O makijażu napisano już bardzo wiele, wciąż jednak makijażowe sztuczki stosowane przez nas pozostają bezcenne. Zdradzimy ci kilka z nich, aby twój makijaż wyglądał zachwycająco. 

DIADEM – o niezbędnych kosmetykach zimową porą.

Zima to trudna pora w pielęgnacji cery. Zmiana temperatur, wiatr, mróz, ciepło i wilgoć sprawiają, że skóra zaczyna się przesuszać, pojawiają się na niej zaczerwienienia. Odpowiedni krem do twarzy wsparty działaniem olejku to podstawa sukcesu, ale równie ważny jest dobór odpowiedniego podkładu i pudru, a także wsparcie ochrony dłoni i paznokci. 

Karnawałowy makijaż z Diadem Cosmetics

Ostatni tydzień karnawału to czas, aby naprawdę przemyśleć makijaż, który ma olśniewać na niejednym balu.  Diadem Cosmetics na tę okazję przygotował łatwy do wykonania makijaż, który można również wykorzystać podczas ważniejszych uroczystości i spotkań ze znajomymi.  Makijaż karnawałowy może być utrzymany w niezmiennie modnej tonacji matowej lub połyskującej szarości i granatu, ale my proponujemy coś lżejszego – połączenie oranżu z różem, ale również grube, mocne kreski, utrzymane w stylu grunge.