Zapomniałaś/eś hasła?
Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, zarejestruj się.
REJESTRACJA

Rejestracja prezbiegła pomyślnie

Za chwilę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail
wiadomość z linkiem aktywującym, który
pozwoli Ci się zalogować na naszej stronie.

x
RESETOWANIE HASŁA

Na Twój adres e-mail zostało wysłane nowe hasło.


STRONA GŁÓWNA / DWIE GODZINY (2H)
2H
2H
Nasza idea

Za każdy zakupiony przez Ciebie kosmetyk, DIADEM sfinansuje DWIE GODZINY (2H) edukacji dla dyskryminowanych z powodu płci dziewczynek i kobiet w krajach Trzeciego Świata.


Kupując kosmetyki Diadem, Szafir i Caroline's Rose dbasz nie tylko o swój wygląd - dzięki stworzonej przez nas inicjatywie 2H walczysz także o poprawę sytuacji kobiet w najbiedniejszych regionach świata. Co roku w Indiach tysiące dziewczynek jest porzucanych wyłącznie ze względu na swoją płeć. W wyniku tego zjawiska co roku traci życie około 400 000 dziewczynek, a na każdy 1000 chłopców przypada jedynie 868 dziewczynek.

W Diadem Cosmetics wierzymy, że można to zmienić. Dzięki naszym klientkom i współpracy z organizacjami non-profit na całym świecie mogliśmy stworzyć 2H - inicjatywę, która walczy nie tylko ze skutkami, ale także z przyczynami zjawiska preferencji płci.
Wieloletnie doświadczenie naszych partnerów pozwoliło nam znaleźć najbardziej efektywny sposób walki z tym problemem - edukację kobiet. Decyzja o porzuceniu lub pozbawieniu życia swojego dziecka nie jest czymś naturalnym i często jest wynikiem nacisków społeczności lokalnej i brakiem szans na ekonomiczną niezalezność kobiety.

Każdy sprzedany produkt Diadem Cosmetics pozwala zapewnić 2 godziny edukacji - jedną szkolną, ogólnoedukacyjną oraz drugą- warsztatową, pozwalającą kobiecie nabyć umiejętności zawodowe, takie jak wykonywanie makijażu, fryzjerstwo czy krawiectwo, które zapewnią jej start na drodze do ekonomicznej niezależności kobiety, a w konsekwencji do mądrych i niezależnych decyzji.

Program
Program

Porzucone dzieci potrzebują bezpiecznego środowiska życia, godnych warunków bytowych oraz aktywnej opieki, by móc nabrać pewności siebie i wyrosnąć na prawych, światłych ludzi. Nasi partnerzy dbają o to, by rozwijać u dzieci zapał i ciekawość świata, dzielą się wiedzą, niezbędną do tego by mogły one śmiało kroczyć przez życie.

Program

Program warsztatowy ma za zadanie zwalczać prawdziwą przyczynę porzucania noworodków płci żeńskiej - postrzeganie dziecka jako kosztowy ciężar, na którego nie każdego stać. Dzięki lekcjom krawiectwa, fryzjerstwa, czy makijażu, kobiety będą miały szansę uzyskać niezależność finansową i podejmować świadome, mądre decyzje.


Ile godzin?

Od rozpoczęcia inicjatywy 2H zdołaliśmy sfinansować już

134 534 godzin edukacji

Finansowanie

kwota ekonomicznych korzyści 2H to nawet:

1 031 203 PLN

Jak to działa?

Zakupy

ZAKUPY

Wszystko zaczyna się od zakupu kosmetyków. Kiedy otrzymujemy zamówienie, wspólnie z naszymi partnerami pracujemy nad organizacją edukacji i szkoleń, aby obietnica 2H została spełniona.

Finansowanie

FINANSOWANIE

Na koniec każdego miesiąca podliczamy liczbę sprzedanych kosmetyków i przekazujemy miesięczną darowiznę przeznaczoną na finansowanie edukacji przez naszych partnerów - organizacje non-profit w krajach Trzeciego Świata

Edukacja

EDUKACJA

Nasi partnerzy we współpracy z nami organizują edukację szkolną porzuconych przez matki dziewczynek oraz warsztaty zawodowe dla kobiet w ciężkiej sytuacji życiowej.

Rozwój

ROZWÓJ

Dziewczynki rozwijają ciekawość świata i pewność siebie - po szkole średniej idą na studia lub rozpoczynają pracę. Kobiety biorące udział w szkoleniach zawodowych często zakładają własne firmy usługowe i inspirują swoje otoczenie do walki o ekonomiczną niezależność. Dzięki 2H kobiety doceniają siłę edukacji. Mamy nadzieję, że to przyniesie owoce kiedy zdecydują się inwestować w edukację własnych dzieci.

Nasi partnerzy

Sandhya Puchalapalli

Dzięki inicjatywie 2H, Aarti Home może realizować programy edukacyjne na dużo większą skalę. Każde dziecko to ogromny skarb i szczęście dla nas wszystkich. Brutalność tego świata jest dla nas trudna do zrozumienia, ale jesteśmy wdzięczni za każde ocalone dziecko. Współpraca z Diadem Cosmetics przybliża nas do spełnienia naszego największego marzenia - ekonomicznej i społecznej niezależności kobiety.


Sandhya Puchalapalli
Prezes i Założycielka Aarti Home

Rammuni Reddy

Zjawisko porzucanych dziewczynek jest w Indiach ogromnym problemem. Wciąż staramy się wprowadzać nowe regulacje, które mogłyby zmienić obecną sytuację. Inicjatywa 2H realizowana przez Diadem Cosmetics i Aarti Home jest świetnym projektem, który jest oparty na najbardziej efektywnej metodzie - edukacji kobiet i dzieci, która prowadzi do poprawy sytuacji ekonomicznej i społecznej.


Rammuni Reddy
Członek Izby Stanów
Parlament Indii

Pitchaiah Choudary Alaparti

W swojej długoletniej pracy jako pisarz, nauczyciel i działacz społeczny doszedłem do jednego wniosku - edukacja jest remedium na wszystkie nasze problemy. Cieszę się, że firmy takiej jak Diadem Cosmetics zdają sobie sprawę ze swojego ogromnego wpływu na otaczający świat i chcą go zmieniać. Finansowanie programu edukacyjnego 2H jest w mojej opinii jedynym efektywnym sposobem walki ze zjawiskiem preferencji płci.


Pitchaiah Choudary Alaparti
Prezes i Założyciel Kavitha EducationalPORÓWNAJ KOLOR NASZEGO PODKŁADU Z PODKŁADAMI INNYCH MAREK

MARKA

Loading...

RODZAJ PODKŁADU

ODPOWIEDNIK DIADEM


x
x
NEWSLETTER

Dziękujemy!
Zapisano Cię do newslettera.